Opinie o Nas
Producenci

Brak portów USB? Rozdzielacz HUB rozwiąże Twój problem!

Jeżeli przeglądasz kategorię "Rozdzielacze HUB" to na pewno znalazłeś się w sytuacji, w której brakowało Ci portów USB.

W Akces-Markt znajdziesz produkty najwyższej jakości takich producentów, jak: Baseus, UGREEN, UNITEK, Trust, DIGITUS, Esperanza i wielu innych.

Rozdzielacze HUB idealnie sprawdzają się w momencie, kiedy brakuje Ci portów USB w komputerze stacjonarnym, czy urządzeniu mobilnym. Zastanawiasz się dlaczego? Zróżnicowana ilość portów wykonana z najwyższej jakości materiałów jest gwarancją długiego oraz bezpiecznego użytkowania.

HUB to niedrogie i skuteczne urządzenie, które umożliwi Ci swobodne korzystanie z komputera, w momencie gdy wszystkie porty USB są zajęte. Niewielki rozmiar rozdzielacza pozwala na przechowywanie go w przenośnej torbie, dzięki czemu mamy do niego stały dostęp. Klasyczne Huby składają się z czterech, pięciu dodatkowych portów, jednak ich ilość może być nieograniczona. Ich wielką zaletą są dodatkowe funkcje takie, jak np: integracja z adapterem Ethernet bądź czytnikiem kart.

Przy wyborze rozdzielacza HUB warto zwrócić uwagę na:

  1. Interfejs, który jest odpowiedzialny za prędkość transmisji danych.
  2. Ilość dostępnych złączy/opcji podłączenia różnych urządzeń.
  3. Wydajność, która jest przydatna podczas ładowania urządzeń zewnętrznych.

Co zawiera?

Rozdzielacz Hub zazwyczaj zawiera wejście na kartę pamięci SD/micro SD, 3 x USB 3.0, 2 x USB-C, Audio, PD, PC, 2 x USB 2.0, VGA, HDMI, DC 12V oraz RJ45, co świadczy o jego szerokim zastosowaniu.

Jeżeli dużo podróżujesz, przemyśl zakup rozdzielacza HUB ze zintegrowanym czytnikiem kart SD.

Rozdzielacze HUB można podzielić na dwie kategorie:

  • aktywny - pobiera prąd z sieci elektrycznej poprzez podłączony zasilacz (złącze DC). Gwarantuje jednakowe natężenie prądu zapewniając prawidłową pracę wszystkich portów USB oraz podłączonych urządzeń.
  • Pasywny - energię elektryczną pobiera z portu USB znajdującego się w komputerze. Dzięki temu ilość pobranego prądu nie przekracza granicy 500 mA. Gwarantuje bezproblemowe korzystanie z klawiatury oraz myszy USB.

W asortymencie sklepu Akces-Markt znajdziesz aktywne oraz pasywne rozdzielacze hub, które umożliwią Ci korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl