MONITOR LG LED UltraGear G4 27" 27G440A-B 240Hz
Przejdź do sekcji Opinie
AMD FreeSync: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,4 cm
EAN:
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność:
ostatnia sztuka - zapytaj o dostępność produktu
Opis
AMD FreeSync: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
EAN: 8806096625361
Ekran dotykowy: Nie
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 51,7 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 220 mm
HDMI: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Ilość wyjść DisplayPort: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 400 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kod Producenta: 27G440A-B
kolor produktu: Czarny
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obrotowe: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Podświetlenie LED: Nie
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Przekątna ekranu: 27"
Regulacja pochylenia: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Regulowana wysokość (max): 13 cm
Rozdzielczość : 1920 x 1080 px
Rozmiar plamki: 0,3108 x 0,3108 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Standard gamy kolorów: sRGB
Standard VESA: Tak
Szerokość (bez podstawy): 614,2 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 614,2 mm
Technologia High Dynamic Range (HDR): HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
Typ HD: Full HD
Typ matrycy: IPS
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Waga (bez podstawy): 4 kg
Waga (z podstawą): 6,5 kg
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany mikrofon: Nie
Wbudowany USB hub: Nie
Wersja HDMI: 2.0
Wersja wyjścia DisplayPort: 1.4
Współczynnik kontrastu (typowy): 700:1
Wyjście na słuchawki: Tak
Wysokość (bez podstawy): 364,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 540,7 mm