RAMPAGE MONITOR CRIMSON 245 200HZ
Wystaw opinię o produkcie
AMD FreeSync: TakCzas odpowiedzi (typowy): 1 msEAN: 8680096133428Ekran dotykowy: NieEkran matowy: TakGama kolorów DCI-P3: 93%Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji fabrycznejGłębokość (bez podstawy): 45 mmGłębokość opakowania: 109 mmGłębokość produktu: 172 mmHDMI: TakIlość DisplayPort: 1Ilość portów HDMI: 2Interfejs do montażu panelu: 75 x 75Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²Kąt widzenia (pionowy): 178°Kąt widzenia w poziomie: 178°Kensington Lock: TakKlasa efektywności energetycznej (SDR): EKod Producenta: CR25R200Kolor nóżek: Czarnykolor produktu: CzarnyKolory wyświetlacza: 16,7 mln kolorówKształt ekranu: PłaskiMaksymalna częstotliwość odświeżania: 200 HzNapięcie wejściowe AC: 100 - 240 VNatywna proporcja obrazu: 16:9NVIDIA G-SYNC: TakObsługa High Dynamic Range (HDR): TakOkres gwarancji: 3 lat(a)Paleta barw: 85%Podstawa dołączona: TakPodświetlenie LED: TakPokrycie sRGB (typowe): 120,5%Pozycjonowanie na rynku: GamingPrzekątna ekranu: 24,5"Przewody: Zasilanie, Przewód Display PortRegulacja pochylenia: TakRegulacja wysokości: NieRozdzielczość : 1920 x 1080 pxRozmiar obrazu (w pionie): 30,3 cmRozmiar obrazu (w poziomie): 54,4 cmRozmiar plamki: 0,2832 x 0,2802 mmSkala efektywności energetycznej: Od A do GSkrócona instrukcja obsługi: TakStandard gamy kolorów: NTSCStandard VESA: TakSzerokość (bez podstawy): 558 mmSzerokość opakowania: 646 mmSzerokość produktu: 558 mmTechnologia eliminująca migotanie obrazu: TakTechnologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400Technologia wyświetlacza: LEDTyp HD: Full HDTyp matrycy: Fast IPSTyp NVIDIA G-SYNC: G-SYNC CompatibleTyp podświetlacza: LEDWaga produktu: 3,13 kgWaga wraz z opakowaniem: 4,34 kgWbudowana kamera/aparat: NieWbudowane głośniki: TakWbudowany USB hub: NieWersja Displayport: 1.2Wersja HDMI: 1.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: CR25R200
Kod produktu: MONRAAGAM0002 [28279594]
Kod kreskowy: 8680096133428
Kod 39:
ISBN:
Opis
AMD FreeSync: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
EAN: 8680096133428
Ekran dotykowy: Nie
Ekran matowy: Tak
Gama kolorów DCI-P3: 93%
Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji fabrycznej
Głębokość (bez podstawy): 45 mm
Głębokość opakowania: 109 mm
Głębokość produktu: 172 mm
HDMI: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Ilość portów HDMI: 2
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kensington Lock: Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kod Producenta: CR25R200
Kolor nóżek: Czarny
kolor produktu: Czarny
Kolory wyświetlacza: 16,7 mln kolorów
Kształt ekranu: Płaski
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Natywna proporcja obrazu: 16:9
NVIDIA G-SYNC: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Okres gwarancji: 3 lat(a)
Paleta barw: 85%
Podstawa dołączona: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 120,5%
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Przekątna ekranu: 24,5"
Przewody: Zasilanie, Przewód Display Port
Regulacja pochylenia: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Rozdzielczość : 1920 x 1080 px
Rozmiar obrazu (w pionie): 30,3 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 54,4 cm
Rozmiar plamki: 0,2832 x 0,2802 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Standard gamy kolorów: NTSC
Standard VESA: Tak
Szerokość (bez podstawy): 558 mm
Szerokość opakowania: 646 mm
Szerokość produktu: 558 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400
Technologia wyświetlacza: LED
Typ HD: Full HD
Typ matrycy: Fast IPS
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC Compatible
Typ podświetlacza: LED
Waga produktu: 3,13 kg
Waga wraz z opakowaniem: 4,34 kg
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Wersja Displayport: 1.2
Wersja HDMI: 1.4
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wyjście na słuchawki: Tak
Wysokość (bez podstawy): 347 mm
Wysokość opakowania: 421 mm
Wysokość produktu: 426,3 mm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
Zasilanie USB: Nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
